فراخوان جشنواره عکس معدن منتشر شد

فراخوان جشنواره عکس معدن منتشر شد

محورهای هشت گانه این جشنواره اشاره کرد و یادآور شد که جشنواره در دو بخش عکس مستند (تک عکس و مجموعه ) و بخش خلاقانه (فوتو مونتاژ ) برگزار می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، سعید عامری با بیان اینکه خانه معدن ایران به عنوان فراگیرترین تشکل معدنی در بخش خصوصی ایران ، حامی و برگزار کننده نخستین جشنواره ملی عکس معدن خواهد بود افزود: هدف از برگزاری این جشنواره را نشان دادن ظرفیت ها و چالش های پیش رو در راستای چشم انداز معادن ایران در سال 2030 و توسعه پایدار معادن از منظر فرهنگی و هنری دانست.

وی به محورهای هشت گانه این جشنواره اشاره کرد و یادآور شد که جشنواره در دو بخش عکس مستند (تک عکس و مجموعه ) و بخش خلاقانه (فوتو مونتاژ ) برگزار می‌شود.

وی از عکاسان خواست برای دریافت فراخوان ، ارسال عکس و اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس www.madanpix.ir مراجعه کنند. لازم به یاداوری است که اولین جشنواره عکس معدن ایران با همکاری سایت www.1pix.ir و در بستر این سایت اجرا می شود.

دبیر اولین جشنواره ملی عکس معدن از ساعد نیک ذات ، ساتیار امامی و آرش حمیدی به عنوان داوران و محمدرضا بهرامن به عنوان داور کارشناس این جشنواره نام برد.

ساعد نیک ذات متولد 1342 در بوشهر است . رئیس انجمن عکاسان ایران تا سال 92 ، عضو انجمن فیلمبرداران ایران ، مدرس دوره عکاسی و فیلم برداری در دانشگاه ها از سوابق هنری ایشان است .

ساتیار امامی متولد 1354 در بندرگز است . عکاسی خبری و مستند ساز ، دبیر عکس اسبق روزنامه های کارگزاران ، همشهری ، جام جم و مدیر سایت گیتی ایمیج است

آرش حمیدی متولد 1362 در بیرجند می باشد. مدرس و کارشناس ارشد پژوهش هنر ، داور و برگزیده جشنواره های داخلی و خارجی را در کارنامه خود دارد

محمدرضا بهرامن متولد 1328 در تهران است. وی رئیس هیات مدیره خانه معدن ایران ، عضو اسبق هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران و عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران ، ایران و فارس و همچنین مدیر مسئول نشریه سنگ و معدن می باشد.

دبیر این جشنواره با اعلام نگاه مثبت مجموعه خانه معدن ایران به عنوان یک تشکل خصوصی حامی فرهنگ و هنر از فعالیت ها و مدیریت این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

 

 

۰ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

اخبار فراخوان ها ، جشنواره ها و نمایشگاه های هنری و ادبی

دسته‌بندی
آخرین مطلب
پربیننده ترین مطالب
بایگانی