فراخوان چهارمین دوره کتاب سال زنجان، منتشر شد.

فراخوان چهارمین دوره کتاب سال زنجان، منتشر شد.

به گفته ی سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، فراخوان چهارمین دوره کتاب سال زنجان برای اطلاع علاقه‌مندان منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، ایرانه حیدری اظهار کرد: چهارمین جایزه کتاب سال زنجان با هدف معرفی پدیدآورندگان در حوزه کتاب برگزار می‌شود.
حیدری اظهار کرد: جایزه کتاب سال زنجان به همه مولفان و پدید آورندگانی که در سال 1400 و 1401 حداقل در یکی از محورهای (تالیف، ترجمه، احیا) آثار خود را منتشر کرده باشند به انتخاب داوران تعلق خواهد گرفت.
وی بیان کرد: آثار منتشر شده مولفان و پدیدآورندگان ایرانی و خارجی در حوزه زنجان شناسی، آثار مولفان و پدید آوردگان زنجانی در تمامی حوزه‌ها، آثاری که برای اولین بار در سال 1400 و 1401 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ شده باشند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، افزود:  ویراست جدید آثار علمی چنانچه به تشخیص گروه داوری ٤٠ درصد نسبت به ویراست قبلی تغییر کرده باشد، مجددا قابل بررسی خواهد بود.
حیدری با اشاره به اینکه دبیرخانه آثار را در سه گروه تالیف، ترجمه، احیا و متون می‌پذیرد، اضافه کرد: کتاب‌های آموزشی از دایره انتخاب و داوری جایزه کتاب سال خارج می‌شود.
وی افزود: هر جلد از کتاب‌های دوره‌ای در صورت استقلال محتوایی، حکم یک کتاب مستقل را دارد، در غیر این صورت بررسی کتاب منوط به ارائه نیمی از مجلدات است.
سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، گفت: هر مولف باید ۲ نسخه از اثر خود را برای شرکت در فرآیند داوری حداکثر تا ۸ شهریور ۱٤۰۲ به دبیرخانه تحویل نماید آثار دریافتی بازگردانده نمی شود.

۰ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

اخبار فراخوان ها ، جشنواره ها و نمایشگاه های هنری و ادبی

دسته‌بندی
آخرین مطلب
پربیننده ترین مطالب
بایگانی