فراخوان مسابقه قصه‌گویی «چشمان خورشید» منتشر شد.

فراخوان مسابقه قصه‌گویی «چشمان خورشید» منتشر شد.

انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان فراخوان مسابقه قصه‌گویی «چشمان خورشید» را در آستانه دهه‌کرامت منتشر کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، فراخوان مسابقه قصه‌گویی «چشمان خورشید» را در آستانه دهه‌ کرامت انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان منتشر کرد.

آداب و رسوم و خاطرات زیارت، معرفی شخصیت امام رضا (ع) از بدو تولد تا شهادت، داستان‌هایی در ارتباط با زندگی گهربار هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و حضرت معصومه (س) و تأثیر سیره عملی امام‌رضا (ع) بر شیعیان، از محورهای موضوعی مسابقه قصه‌گویی چشمان خورشید به‌شمارمی‌رود.

بر همین اساس، مربیان و اعضای کانون پرورش فکری استان گیلان می‌توانند، در دو بخش صوتی و تصویری در این مسابقه شرکت‌کرده و آثار مرتبط با محور موضوعی این فراخوان را در قالب لوح فشرده حاوی قصه‌های حداقل ۶ و حداکثر ۱۰ دقیقه‌ای، به دبیرخانه این رویداد فرهنگی واقع در رشت، میدان‌انتظام، کوچه نظام‌پزشکی، اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، کد پستی ۴۱۴۵۹۱۴۱۴۷ ارسال‌ کنند.

بر اساس این فراخوان، ذکر مشخصات فردی شرکت‌کننده شامل نام و نام خانوادگی، گروه سنی، محل سکونت، شماره تماس و عنوان اثر، ضروری است و شرکت‌کنندگان تا ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ فرصت‌دارند نسبت به ارسال‌ آثار اقدام‌ کنند.

طی آئینی که زمان‌ آن اعلام‌ خواهد شد، از خالقان ۳ اثر برگزیده با لوح سپاس و هدیه‌های ارزنده تجلیل‌ می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب آگاهی‌بیش‌تر با شماره ۰۱۳۳۳۴۶۱۶۶۰- داخلی ۲۲۹ تماس بگیرند.

۰ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

اخبار فراخوان ها ، جشنواره ها و نمایشگاه های هنری و ادبی

دسته‌بندی
آخرین مطلب
پربیننده ترین مطالب
بایگانی